Черкаські міліціонери затримали вже п’ятого посадовця-хабарника за місяць

31 березня 2014, 12:41

Працівниками управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області викрито злочинну діяльність селищного голови одного з районів області, інформують у прес-службі відомства.

Як з’ясували правоохоронці, посадовець у корисливих цілях вимагав та в подальшому прийняв від підприємця обіцянку про надання йому неправомірної вигоди в сумі 16 000 гривень за сприяння в розгляді питання щодо надання в оренду земельної ділянки.

Для документування злочинної діяльності селищного голови працівниками міліції отримано всі необхідні дозволи та ухвалення. У подальшому оперативниками було задокументовано розмови голови з підприємцем, в яких була підтверджена домовленість про надання коштів за сприяння у вирішенні питання та спосіб передачі грошей, що мала забрати довірена особа.

Після отримання необхідної доказової бази посадовцю було оголошено підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), що караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років.

Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Слідство триває.

 

Вгору