Близько шести тонн продуктів зібрали канівчани для 95-ї аеромобільної бригади

31 березня 2014, 12:20

 

Канівський союз ВДВ та Канівський полк Міжнародного союзу козацтва оголосив збір продуктів для 95-ї окремої аеромобільної бригади, яка дислокується в Житомирській області. Наразі ця бригада перебуває поблизу м. Генічеськ (Херсонська обл.) на кордоні з Автономною Республікою Крим.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Як повідомив отаман Канівського полку Василь Спіжовий, першими зреагували Грищенецька, Тростянецька та Курилівська сільради, які привезли близько 2,5 тонн продуктів, зокрема: картоплю, сало, консерви.

Організатори акції висловлюють окрему вдячність канівським підприємцям, колишньому міському голові Віктору Ніколенку, всім небайдужим жителям міста Канів та Канівського району, які активно долучились до збору матеріальних цінностей.

Загалом для вояків зібрано близько шести тонн продуктів і 3 000 грн. готівки. За ці кошти придбано речі першої необхідності. Жінки приносили також шкарпетки і рушники. ДП «Канівський лісгосп» і ТОВ «Канівський механічний завод» відправили для 95-ої окремої аеромобільної бригади дрова. ПрАТ «Миронівська птахофабрика» надала 300 л дизельного палива, підприємець Володимир Буряк виділив транспортну фуру.

Вантаж до самої військової частини супроводжували представники Канівського союзу ВДВ.

«Військові виглядали дуже стомленими, – розповідає голова Канівської ГО «Союз ВДВ» Костянтин Анісімов. – Проте вони щиро раділи й дякували за допомогу. Наразі вони найбільше потребують амуніції, включаючи каски, воєнну оптику, бронежилети, ліхтарі. З метою придбання обладнання найближчим часом ми встановимо благодійну скриньку в Канівському військкоматі та в приміщенні Канівського полку Міжнародного союзу козацтва, куди всі небайдужі зможуть внести кошти. Закликаємо людей не стояти осторонь проблем, що турбують наших захисників».

Канівський союз ВДВ та Канівський полк козацтва взяли постійне шефство над бригадою. Наступний рейс планується вже на початок квітня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору