Черкаські міліціонери вшанували загиблого колегу стрільбою

21 квітня 2015, 19:39

1

Відбувся черговий щорічний турнір з кульової стрільби на Кубок майора міліції Олександра Слинька, інформує прес-служба ДАІ Черкаської області.

12 квітня виповнилося 17 років, з тої трагічної ночі коли бандитська куля обірвала життя інспектора ДАІ Чорнобаївського району, майора міліції Олександра Слинька та нанесла тяжкі травми, що призвели до каліцтва, його напарнику Віктору Буряку.

З того часу, щорічно, ось уже шістнадцять років поспіль збирається громада району, та правоохоронці щоб віддати шану загиблим на бойовому посту правоохоронцям, морально і матеріально підтримати членів їх сімей та провести в цей день традиційний турнір із кульової стрільби.

Цього року під час мітингу-реквієм до рідних, близьких та колег загиблих і всіх присутніх звернулися голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда, селищний голова Алла Мірошниченко, Почесний голова асоціації «Незалежне об`єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко, голова Спілки воїнів АТО в Черкаській області Олександр Халамидик та Благочинний Чорнобаївського району протоієрей Іоанн. Після чого присутні поклали квіти до меморіальної дошки в пам`ять про героя та в тирі Чорнобаївської ЗОШ провели змагання на його честь.

У змаганнях з кульової стрільби взяли участь 8 команд. Найкращі результати продемонстрували представники Золотоніського міськвідділу МВС України в Черкаській області – 112 очок, другою була команда Драбівського районного відділу МВС України в Черкаській області, також 112 очок, почесне третє місце здобули ветерани Чорнобаївського РВ УМВС – 108 очок.

В особистому заліку найвлучнішими стали: Віктор Кіреєв ветеран Чорнобаївського РВ УМВС, Юрій Магдич з Драбівського РВ УМВС та Віктор Ярмоленко ветеран Чорнобаївського РВ УМВС.

Поділитись

Коментарі

Вгору