Черкаські міліціонери допомогли юнаку знайти свою банківську картку

04 січня 2014, 17:05

26-річний житель одного із сіл Черкаського району вирішив під Новий рік зробити ремонт у своєму будинку. На допомогу запросив 24-річного односельчанина. Хлопці давно товаришували і довіряли один одному. Після важкої праці, господар будинку вирішив щось придбати на вечерю поїсти. Для цього дав другу свою банківську картку та назвав пін-код до неї. Останній зняв у банкоматі певну суму коштів, придбав харчів, не обійшлося й без оковитої.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Після невеличкого застілля молодики полягали спати. Проте підігрітий алкоголем помічник захотів продовження банкету. Довго не роздумуючи, він схопив банківську картку товариша та пішов до банкомату, де без дозволу зняв кошти з рахунку в розмірі 2500 гривень.

Потерпілий протягом чотирьох днів чекав, поки знайомий дасть про себе знати та поверне викрадену картку. Після кількох днів даремного очікування, він повідомив про цей випадок до міліції. Того ж дня правоохоронці знайшли гультя у друзів-односельців.

Як з’ясувалося, молодик уже був раніше судимий за схожі кримінальні правопорушення, ніде не працював. На розваги йому потрібні були кошти, тож він, не вагаючись, вирішив скористатися можливістю та викрасти банківську картку свого знайомого. Зловмисник розкаюється у вчиненому і розуміє, що за це нестиме відповідальність.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу або виправними роботами на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитись

Коментарі

Вгору