У Черкасах з боєм намагаються показати фільм про Межигір’я

05 січня 2014, 14:23

На черкаському євромайдані намагаються показати фільм "Відкритий доступ", який складаться з п'яти новел, перша з яких про Межигір'я.

У зв'язку з тим, що діє судова заборона на зібрання біля міськвиконкому, черкаські євромайданівці перейшли до Центру дитячої та юнацької творчості.

Спочатку тут зібралось блисько 100 осіб, наразі їх близько 250.

Уже понад годину фільм показати не можуть, цьому перешкоджає міліція. Спочатку правоохоронці перешкоджали встановленню апаратури, а потім намагались її відібрати.

За словами активістки Таїсії Плахути, вони завчасно подали заявку на проведення цієї акції, однак міліція каже, що активісти не вказали, що тут показуватимуть фільм.

Наразі мітингувальники встановити екран на східцях ЦДЮТ, люди щільним кільцем обступили його. Позаду людей у два кільця стоять міліціонери, які намагаються прорватись до апаратури.

Відбувається штовханина, люди кричать "Ганьба", "Полковник, Тютюнник, забери людей".

Перехожі, які проходять повз, зупиняються і знімають те, що відбувається на мобільні телефони.

Станом на 13.35 на акції зібралось близько 500 осіб.

Журналіст Громадського телебачення Наталія Соколенко просить Тютюнника забрати своїх міліціонерів. Активісти заявляють, що міліція зламала їм проектор.

З опозиціонерів на мітингу присутні головний "ударівець" області Віталій Іляшенко і голова Черкаської обласної організації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Анатолій Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору