Черкаські міграційники розповіли, чи потрібно змінювати документи після перейменування вулиць

07 березня 2023, 12:15

Черкаські міграційники розповіли, чи є необхідність внесення змін до документів після перейменування вулиць. Працівники Чорнобаївського сектору УДМС у Черкаській області провели робочі зустрічі із працівниками відділу ЦНАП виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради, під час яких обговорювалося це питання.

Міграційники зазначили, що в таких випадках документи, які посвідчують особу, змінювати не потрібно. Власникам паспорта-книжечки зразка 1994 року не треба ставити новий штамп про реєстрацію із новою назвою вулиці, а власникам ІD-карток – змінювати інформацію про місце проживання, яка внесена до безконтактного електронного носія паспорта. Зміна назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання.

Нині документом, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час його формування, є витяг із реєстру територіальної громади. Для отримання витягу особа може звернутися як до органу реєстрації або центру надання адміністративних послуг, так і згенерувати його через застосунок «Дія» після проходження електронної ідентифікації та автентифікації.

Витяги з реєстру територіальної громади, отримані в електронній або паперовій формі, мають однакову юридичну силу.

За інформацією Міграційної служби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору