“Черкаські Мавпи” вийшли до чвертьфіналу Кубку України

05 грудня 2020, 23:10

“Черкаські Мавпи” переконливо здолали харківський “Політехнік” у другому матчі 1/8 фіналу Кубка Украни  – 106:87. Наша команда вийшла до чвертьфіналу, інформує "Табло".

Про це повідомляє пресслужба черкаського клубу.

Перша десятихвилинка видалась для черкасців дуже вдалою. Вони швидко отримали перевагу в рахунку й тільки збільшували її. До кінця чверті “Політехніку” вдалось дещо зменшити відрив у рахунку. Але цього було недостатньо. Чверть була завершена з рахунком 32:25, на користь “Черкаських Мавп”.

На початку другої чверті гості дещо здивували і наблизилися на відстань 5-ти очок, а в середині чверті команда зрівняла рахунок до мінімуму! До кінця чверті “Мавпи” дещо відновили собі невелику перевагу – 55:50.

У другій половині боротьби не вийшло. “Мавпи” швидко отримали впевнену перевагу у 10 очок, а до кінця збільшили її до 16 очок. Такий гандикап став можливим завдяки неперевершеній грі Кемерона Джонса, котрий провів свій найрезультативніший свій матч у складі нашої команди. Американець здобув у підсумку 21 очко, віддавши 5 передач і зробив 5 підбирань.

В останній чверті “Мавпи” вже не лишили суперникам шансів і довели гру до логічного завершення – 106:87.