“Черкаські Мавпи” впевнено переграли “Дніпро-Азот”

22 січня 2014, 09:05

«Черкаські Мавп» продовжують боротьбу за зону плей-офф Суперліги. Черкасці на своєму паркеті обіграли «Дніпро-Азот», інформує "Черкаський спорт".

Правда, починалося все для господарів не так і легко. У першій десятихвилинці «Азот» повів за собою Дональд Сімс. Найрезультативніший гравець Суперліги вже за кілька хвилин гри здобув 7 очок , а у захисті двома блок-шотами відзначився Малдроу. Така продуктивність азотівців допомогла гостям не відпустити команду Максима Міхельсона у відрив, де вкрай хотіли себе побачити результативні Уошбарн та Сміт. Таким чином, першу перерву команди зустрічали за майже рівного рахунку – 17:16.

У другій десятихвилинці командну гру побудував навколо себе Рональд Мур. Низка хороших передач американця дозволили черкасцям відносно легко здобути власні очки з трисекундної зони. Черговим своїм потужним данком Уошбарн зумів збільшити перевагу своєї команди – 29:21. Зробити цей ривок вирішальним завадив Сімс. Дональд ще в першій половині зустрічі здобув 17 очок і витягнув свій колектив з мікро-провалу. Таким чином, на велику перерву клуби пішли за мінімальної переваги господарів – 40:38.

Ключовою у цій зустрічі стала третя десятихвилинка. Бездоганні дії в захисті та агресія на щитах вплинули на потужний ривок помаранчево-чорних. Протягом шести хвилин ігрового часу «Мавпи» пропустили лише середній кидок Макінтоша, що дозволило їм видати вражаючий відрізок – 13:2 (53:42). Особливо активно збільшувати різницю в рахунку у ці хвилини взявся Андрій Кальніченко, який раз по раз отримував передачі та обігравав власних опонентів у трисекундній зоні. Загалом, Кальніченко став найпродуктивнішим гравцем цієї гри. В його активі після матчу красувалися 21 очко та 5 підбирань. Таким чином, на останню десятихвилинку команди виходили за відчутної переваги «Мавп» – 62:50.

У заключному періоді хлопці Віктора Кобзистого зробили відчайдушну спробу відігратися. Важкі м’ячі забили Сем Малдроу і Корі Макінтош, що допомогло за дві хвилини до фінішу гри наблизитися гостям на відстань у 7 очок – 78:71. Розвинути успіх супернику завадив Джамал Бойкін, який забрав кілька важливих підбирань і реалізував два середніх на фініші гри.

Таким чином, «Черкаські Мавпи» здобувають важливу і переконливу перемогу над «Дніпром-Азотом» – 81:74 – і продовжують свою боротьбу за зону плей-офф.