“Черкаські Мавпи” поступають “Дніпру” на домашньому паркеті

20 листопада 2020, 18:02

"Черкаські Мавпи" на власному паркеті поступилися "Дніпру". Чинний чемпіон Суперліги Паріматч за рахунок широкої ротації та вражаючого відсотку влучання здобув перемогу. Гра завершилася з рахунком - 55:74.

Перша чтверть виявилися вдалою для черкащан, однак в останній атаці вони пропустили дальній кидок від “Дніпра” й програли чверть – 15:16.

Вже у другій чверті гості вели гру . Водночас “Мавпи” більше, ніж за п’ять хвилин не забили жодного м’яча. Чверть закінчилась із рахунком 25:34 на користь “Дніпра”.

У другій половині гри гості відірвалися загалом на 28 очок. Як підсумок, рахунок після третьої чверті – 40:66, у перевазі стали дніпряни.

В останній чверті “Мавпи” не змогли повністю наздогнати противника. Гра була завершена з рахунком 55:74 на користь “Дніпра”. Для черкащан це десята поразка в сезоні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram