Черкаські легкоатлети вибороли медалі чемпіонату України

05 лютого 2024, 10:12

Чемпіонат України з легкої атлетики відбувся 2–4 лютого в Києві. Участь у змаганнях узяли легкоатлети з різних регіонів країни, зокрема й Черкащини.

Ростислав Голубович став переможцем чемпіонату серед молоді з бігу на 400 м із результатом 49 секунд 02 сотих секунди. Спортсмен є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Підготували Ростислава тренери Інна Василенко та Олександр Старовойтов.

Олег Гордієнко здобув "золото" серед молоді з потрійного стрибка з результатом 14,07 м. Спортсмен є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Його тренер – Олексій Гордієнко.

Тетяна Безкровна (Безшийко) стала "бронзовою" призеркою серед дорослих у бігу на 400 м із результатом 56 секунд 71 сотих секунди. Спортсменка є вихованкою Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Підготували її тренери Валерій Масляков та Олена Малюк.

Ілля Слєпокуров посів третю сходинку серед молоді зі стрибків у довжину з результатом 7 метрів 16 см. Він є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Тренер спортсмена – Олексій Гордієнко.