Черкаські конферансьє просять об’єднати українців на “Великій Всеукраїнській Гуморині”

03 квітня 2014, 19:08

І все ж таки українці посміхаються! День Гумору у 2014 році відбувся попри всі обставини, повязані з негараздами останніх часів у країні.

В Черкасах на Європейській площі за підтримки Черкаського Будинку Торгівлі відбулася подія, яка була направлена на підтримку морального духу мешканців міста, всієї України. Дізнавшись про рішення одеської міської влади вперше за останні 27 років скасувати проведення традиційної Гуморини, черкащани відреагували одностайно: Гуморина в Україні повинна відбутися!

Молода команда найкращих конферансьє міста: Ольга Касьянова, Михайло Коваленко, Микола Король, Ірина Тітовська, Дмитро Подорошко, Дмитро Зборовський, Антон Куцелепа, Олександр Коломієць, Оксана Вільховецька, Маріанна Верховцева вийшла на площу з авторськими програмами.

Професійні черкаські артисти ігноруючи холод і вітер, тішили перехожих своїми талантами: Владислав Душенковський підкорив новим файер-шоу, молодий іллюзионіст Микита Голев вражав карточними фокусами, школяр Володимир Чепурний смішив анекдотами, а наші співаки брати Мандрикові, Світлана Білокінь, Ася Карпова, Олена Давиденко співали разом з глядачами. В цей день стартував новий вуличний проект від ТМ "Legend.UA": "Street Radio", в ефірі якого дали інтервю відомі творчі люди міста.

Наприкінці "Черкаської Гуморини" місцеві ведучі записали відео-звернення до одеської міської влади з пропозицією надати 1 квітня 2015 року творчі майданчики 24-м областям України. Таким чином, вперше буквально об'єднати всю Україну у місті Одеса на "Великій Всеукраїнській Гуморині".

Коментарі

Вгору