Черкаські ІТ-фахівці розробили застосунок, де граючи можна донатити на ЗСУ

24 січня 2023, 19:28

Черкаські ІТ-фахівці розробили мобільну гру, що дозволяє віртуально нищити російського ворога і реально допомагати українським збройним силам. У грі можна відчути себе оператором протитанкового комплексу "Стугна" і зібрати якомога більше грошей для реальних захисників, йдеться у сюжеті "Факти ICTV".

Допомогти армії за допомогою гри можна просто переглядаючи рекламу між віртуальними боями. Монетизація становить від 1 до 5 доларів за тисячу переглядів.

Для охочих переказати свою суму на ЗСУ теж є спеціальна опція.

У грі є техніка, яка нині воює на території України. Максимальну реалістичність розробники намагалися передати і на локаціях гри: вони створені відповідно до тих, де тривають бойові дії. Гравець у "Стугні" виступає оператором цього протитанкового комплексу.

Гру черкаських розробників уже завантажили геймери зі 176 країн. Найактивніше грають українці, на другому місці - американці. І, як не дивно, грають росіяни.

Гру створили 10 черкаських програмістів, дизайнерів і розробників. Від ідеї до втілення минуло приблизно 5 місяців і 4 місяці гра вже працює.

- Ми побачили дуже багато цікавих відеоматеріалів, як наші оператори руйнують техніку окупанта дивлячись в екран монітора і це нам нагадало комп'ютерну гру, - говорить один із розробників гри Микита Дяченко.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору