Черкаські господині підрахували, у скільки їм обійдеться новорічний стіл

30 грудня 2014, 23:00

original-1323095259

Цьогоріч найдорожчими на святкових столах будуть стави з м'яса, а також цитрусові. Такі висновки роблять черкаські господині, які підрахували, у скільки їм обійдеться новорічний стіл. У переддень Нового року підрахунки з черкащанками провели і журналісти "Про все".

Тамара Хижняк, методист міського методичного кабінету:

IMG_1461

Фото Про все

- Ми вже трохи почали купувати продукти для столу, а от до подарунків руки ще не дійшли. Щодо продуктів, то можу точно сказати, що ціни цього року значно зросли. Тому доводиться робити куди більші витрати. Але в будь-якому випадку на святковий стіл та подарунки витрачу не більше п'ятдести відсотків від зарплати, бо ж потім потрібно ще й за квартиру чимось платити.

Галина Вікторівна, пенсіонерка:

IMG_1464

Фото Про все

- Роблячи покупки на новорічний стіл збираюся вкластися у суму близько 500 гривень,  на подарунки - в 300 гривень.  На нашому святковму столі найдорожчою стравою, швидше за все, буде копчена риба. Дорогих продуктів ми точно не купуватимемо, бо не маємо такої можливості. А за моїми спостереженнями, нинішній новорічний стіл порівняно з попереднім подорожчав у два рази.

Наталія Бабич, пенсіонерка:

IMG_1466

Фото Про все

- На відміну від попереднього, цього року ціни на святкові продукти зросли. Буквально усе стало дорожчим у два рази, а на додачу ще й комуналка подорожчала. Тому, зважаючи на це все, купувати на свято буду значно менше, ніж це було в інші роки. Посудіть самі: якщо торік на новорічні свята я могла витратити тисячу гивень, то цього року збираюся вкластися у суму 450 гривень і не більше. Думаю, що найдорожчим стане м'ясо. Економнішим у родині став бюджет і на подарунки. Якщо торік я могла дозволити собі витрачатися на подарунки для всієї родини, то цьогоріч куплю щось  тільки для внучки. А всім іншим - виготовлю щось самостійно.

 Олена Шпигоцька, молода мама:

IMG_1467

Фото Про все

- Новий рік зустрічатимемо утрьох, тому до столу харчів закупимо десь на тисячу гривень. Думаю, цього нам вистачить. Цьогоріч подорожчали і іграшки, і цукерки, і продукти. Та найдорожчими на нашому столі, напевно, будуть фрукти - ананаси, банани. Вони сильно зросли в ціні. На м'ясі зекономимо, бо воно в нас домашнє із села. Загалом же підозрюю, що на всі новорічні покупки наша родина витратить гривень на 800 більше, ніж торік.

 Ірина Михайлівна, пенсіонерка:

IMG_1468

Фото Про все

- На Новий рік у нас буде лише невеликий фуршет на суму не більше 400 гривень. Значніші витрати планую на Різдво. Тож, щоб зекономити, відслідковую в магазинах різні акції. Ось нещодавно купила червону ікру по 25 гривень. Хочеться також, щоб на столі і фрукти були, але вони дорогуваті.

Не витрачай зайві грощі на вітер! Купуй делікатеси до святкового столу на сайті Toredo. Купити оливки за прийнятною ціною.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору