Черкаські фестивалі потрапили до списку найкращих у країни

17 травня 2017, 16:35

Скоро літо – пора відпусток,  а разом з ними почнуться фестивалі. Українські фестивалі продовжують дивувати хорошою музикою та якісною підготовкою. Журналісти "Франківчан" зібрали найкращі українські фестивалі, які варто відвідати цього року. До цього списку потрапив червневий "VIRA FEST" та серпневий "ШЕ.FEST", пише "ГромЧЕ".

"ФАЙНЕ МІСТО"

Місце: Тернопільська область, територія тернопільського іподрому.

Час: 20-23 липня 2017.

Вартіть квитків: 820 гривень на 4 дні, абонемент в наметове містечко – 200 грн (на одну людину).

Чому варто поїхати: Файне місто відбуватиметься вп’яте, тому організатори обіцяють багато сюрпризів і вони стосуються не лише музичної частини фестивалю. Головна особливість фестивалю Файне місто в тому, що це  територія вільних людей. Це ціле місто, в якому на декілька днів можна забути про щоденні проблеми та турботи, відчути свободу та шалений драйв життя.

"БАНДЕРШТАТ"

Місце: с. Рованці (Волинська область, біля Луцька).

Час: 4-6 серпня 2017.

Вартіть квитків: 400 гривень на всі дні фестивалю.

Чому варто поїхати: Бандерштат – це фестиваль українського духу і пропагування сучасного мистецтва. Огранізоторами заплановані зустрічі із музикантами та відомими українцями, ветеранами УПА, численні майстер-класи та реконструкції історичних подій.

"РОК БУЛАВА"

Місце: на березі Дніпра біля міста Переяслав-Хмельницький

Час: 16-18 червня 2017

Вартіть квитків: на один день фестивалю 150, на три дні 300 гривень

Чому варто поїхати: У фестивалі приймуть участь більш ніж 60 гуртів з різних куточків України, та гості з близького зарубіжжя. Організатори гарантують море вражень і гарний настрій.

"PORTO FRANKO GOGOL FEST"

Місце: Івано-Франківськ.

Час: 14-18 червня 2017.

Вартіть квитків: більшість локацій безкоштовно.

Чому варто поїхати: Події фестивалю проходитимуть на різних локаціях по всьому місту – у Палаці Потоцьких, який стане головною локацією фестивалю, на даху та в підвалі Івано-франківського драмтеатру, у приміщеннях залізничного вокзалу, кінотеатру "Люм’єр", біля міського озера та на Вічевому майдані. Івано-Франківськ стане портом, який приймає найкращі зразки українського, європейського і світового мистецтва. Крім того, слово «порт» можна трактувати як портал, що передає сигнали в космос і отримує інформацію звідти.

"ШЕ.FEST"

Місце: с. Моринці, Черкаська обл.

Час: 12-13 серпня 2017.

Вартіть квитків: безкоштовно.

Чому варто поїхати: Це фестиваль, де кожен може побачити Шевченка не в звичному образі пророка, а фріка, хіпстера і водночас надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному. Тільки тут можна відчути, що ти справді у своїй тарілці: люди тут цікаві, привітні, з ними легко знаходиш спільну мову. Ти тут свій. Атмосфера “домашньості” – ось що дійсно варто цінувати.

"VIRA FEST"

Місце: м. Чигирин, Черкаська обл.

Час: 3-4 червня 2017.

Вартіть квитків: безкоштовно.

Чому варто поїхати: Тому що тут встановлять національний рекорд України, саме тут відбудеться конкурс сучасних та автентичних духовних пісень. Час профедений на фестивалі стане незабутніми для всіх, хто наважиться відкрити для себе музику та драйв у першій козацькій столиці.

"МОЛЬФАР РОК"

Місце: стм. Східниця, Львівська обл.

Час: 7-9 липня 2017.

Вартіть квитків: 150 гривень.

Чому варто поїхати: Фестиваль зачаровує неймовірною природою, подарує нові знайомства та мільярди позитивних емоцій і якісної музики. Для когось “Мольфар рок” стане знайомством з фестивальним життям, бувалі зможуть послухати цікавий лайн-ап та відпочити від великого міста в лоні природи. Мольфар обіцяє розбудити всіх міфічних мешканців Прикарпаття, і можливо познайомитись з Мольфаром.

"ЗАЛІЩИКИ ФЕСТ"

Місце: с. Заліщики, Тернопільська обл.

Час: 15-16 липня 2017.

Вартіть квитків: 170-250 грвень.

Чому варто поїхати: Фестиваль об’єднав кращих українських виконавців рок музики різних напрямків: поп, фолк, метал, хард.У парку на березі Дністра буде облаштована територія з наметовим містечком, фудзонами, ярмарком і всією необхідною інфраструктурою. Екскурсії, конкурси, майстер-класи, сплави Дністром, дискотеки, а також вражаючі та емоційні виступи артистів зроблять відпочинок незабутнім. Незабутні враження від неймовірних краєвидів, шаленого драйву живої музики гарантовано.

Вгору