Черкаські дорожники укріплюють міст у Доброводах

08 травня 2014, 08:59

Ремонт відкрилок мосту та укріплення його підпірних стінок наразі виконують працівники Уманського райавтодору на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 207+227 м. Залізобетонний міст у с. Доброводи збудований ще 1912 року, 1984-го проведена його реконструкція.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Протяжність штучної споруди 13 метрів, ширина проїжджої частини понад 7 метрів. Через тривалий термін експлуатації та невідповідність сучасному транспортному навантаженню її укріплення з каменю та бетону почало руйнуватися. Ремонтувати міст почали минулого тижня. Вартість робіт сягне близько 70 тис грн. Завершити їх планують протягом 10 днів.

- На балансі Службі автомобільних доріг області перебуває півтисячі залізобетонних мостів та шляхопроводів, треба відверто сказати, що їх ремонт останні десятиліття відбувався за залишковим принципом, тому ситуація з їх технічним станом складна, — говорить заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Ігор Прядун. – Проте, Служба моніторить такі об’єкти та вживає заходи для недопущення виникнення небезпечних ситуацій.

Цього року також планують відремонтувати шляхопровід на автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кіровоград-Знам’янка, який проходить над демонтованою залізницею.

Також наприкінці травня дорожники розпочнуть роботи з заміни плит проїжджої частини на мостовому переході через р. Дніпро. Роботи проводитимуть у нічний час у звязку з інтенсивним рухом автомобілів удень. Наразі проблемні ділянки покриття на дамбі вкриті мелалевими листами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору