Черкаські дороги змусили екс-міністра штовхати власний байк вручну

06 травня 2015, 13:39
Фото із сторінки Олександра Гуменного у Фейсбук

Фото із сторінки Олександра Гуменного у Фейсбук

Колишній міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка 5 травня побував у Черкасах у межах доброчинного мотопробігу, пише ГромЧе.

Не обійшлося без казусів. Через стан доріг екс-міністр спізнився на зустріч із черкащанами на три години. Більше того – на відрізку шляху між Шполою та Звенигородкою йому довелося вручну штовхати власний байк через жахливий стан дорожнього покриття. Як зізнався Ігор Швайка, подібна ситуація під час мотопробігу виникла не вперше.

У Черкасах Ігор Швайка поспілкувався із усіма охочими. Зокрема, розповів про мету мотопробігу, а також відповів на питання з приводу доцільності легалізації добровольчих збройних формувань, мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та причини тимчасових поразок України у війні на Донбасі.

Також відбувся збір коштів для Харківського військового шпиталю (Військово-медичного клінічного центра Північного регіону), що одним з перших приймає поранених з зони бойових дій російсько-української війни.

Нагадаємо, що мотопробіг, ініційований Ігорем Швайкою, стартував ще 1 травня. На думку Ігора Швайки, такий заїзд символізує єдність українських земель та прагнення українців до перемоги одвічного ворога.

Поділитись

Коментарі

Вгору