Черкаські депутати не можуть вирішити, хто ж винен у поганому ремонті доріг

18 червня 2015, 20:53

0a55de8026861e22e1f75ec6aecfb7e0_L

Під час сьогоднішньої сесії міськради депутати обговорювалися нічні роботи з ремонту дороги, які провели депутати від ПВД та «Свободи», інформує Вечірка.

Нагадаємо, що вони засипали камінням ями біля зупинки по вулиці Смілянській. У свою чергу вони звинувачують Сергія Отрешка, який виконував роботи з ремонту доріг під час попереднього керівництва містом Сергієм Одаричем і після нього, і чинного директора департаменту ЖКК Андрія Наумчука.

Однак не всі депутати погоджуються зі своїми колегами. Зокрема, депутат Володимир Халай зазначив, що ще коли міський голова Сергій Одарич брав позику на капітальний ремонт доріг, він розділив його між двома департаментами.

- Одарич вирішив поділити дороги на два департаменти – ЖКК та архітектури. Дороги, де проводився капітальний ремонт, на який ішло понад 7 млн грн. на одну дорогу, потрапили до департаменту архітектури, який на той час очолював пан Ільченко, побратим Сергія Одарича. Зокрема, було проведено тендер і заключна угода з «Аерошляхбудом», це підприємство мало виконати роботи на 73 млн грн. капітальний ремонт доріг повинен був бути проведений по вул. Котовського, Смілянській, Енгельса, на Благовісній та Хрещатику. Роботи мали закінчитись 15 квітня минулого року. Однак підрядник не завершив роботи на 12 млн грн. Зараз тривають судові розгляди цього питання, - зауважив Халай.

Тому звинувачувати Отрешка у недоведенні робіт, на думку цього депутата, недоречно. Він звинувачує Сергія Олеговича і його команду.

- Дякую ПВД та «Свободі» за те, що повеселили нас. Ви зробили те, що робиться на наших дорогах останні 10 років. Вийшли, помахали лопатами і залишили все так, як було, - зазначив депутат Андрій Кондратенко.

Поділитись

Коментарі

Вгору