Черкаські депутати нарешті затвердили програму соціально-економічного розвитку

09 квітня 2015, 17:26
10a4747ed68e10029a24440c43ae0996_L

Фото: Вечірка

Після тривалого обговорення сьогодні на сесії міської ради депутати затвердили Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Черкаси на 2015 рік в цілому з усіма озвученими на засіданні пропозиціями. А також – відклали до наступної сесії міської ради розгляд бюджету розвитку. За це проголосували 33 міських обранці, проти висловились – 13 та 5 – утримались.

Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

Водночас депутати 46 голосами «за» заборонили директорам департаментів Черкаської міської ради (які є розпорядниками коштів) укладати угоди на виконання послуг чи закупівлю товарів допоки не буде затверджений бюджет розвитку.

Також міські обранці підтримали зміни до міського бюджету на 2015 рік, вилучивши з цього проекту рішення усі позиції в частині бюджету розвитку.

Виступаючи перед присутніми директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган наголосила на фінансовій колізії, яка утворилась після голосування за ПСЕР.

– Депутати прийняли Програму, яка не забезпечена фінансами. Оскільки численні пропозиції депутатів, які сьогодні додатково були включені у проект ПСЕР не мають жодного фінансового підкріплення. Тож нинішній проект бюджету розвитку, який виносився на сесію, абсолютно не відповідає тому, що ви прийняли. А отже – потребує кардинального допрацювання, – зауважила Наталія Володимирівна.

Радше за все, певних змін зазнає і вже затверджена Програма соціально-економічного і культурного розвитку м. Черкаси на 2015 рік. Оскільки ресурс бюджету розвитку – обмежений. Тож реалізувати фактично проголосований ПСЕР з усіма додатковими пропозиціями, яких – сотні, навряд чи вдасться.

Тому наступним кроком, який сьогодні на сесії озвучували депутати та представники громадськості, стане повторне детальне обговорення ПСЕР та бюджету розвитку. Це потрібно, аби визначитись з пріоритетністю напрямків, які фінансуватимуться з міського бюджету у межах існуючого обсягу бюджету розвитку.

Після цього – проект рішення щодо внесення відповідних змін до ПСЕР, а також опрацьований варіант бюджету розвитку знову виноситиметься на розгляд сесії міської ради.

Коментарі

Вгору