Черкаські аудитори відмінили сумнівний тендер на понад 5 млн грн

29 лютого 2024, 16:24

За результатами моніторингів черкаських аудиторів відмінені закупівлі дров на суму понад 5 млн грн.

Нещодавні моніторинги, здійснені співробітниками Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, виявили невідповідність тендерних пропозицій учасника торгів умовам тендерної документації в закупівлі дров.

Учасник торгів – філія "Смілянське лісове господарство" ДП "Ліси України" – виявився таким, що не відповідає умовам тендерної документації. У його пропозиції були відсутні необхідні документи, такі як рішення компетентного органу та актуальні сертифікати радіаційного обстеження деревини. Це не лише порушило правила торгів, а й спонукало до сумнівів щодо легальності використання бюджетних коштів Городищенською громадою.

Додатково, у торгах, проведених "Городищенським медичним об'єднанням" та відділом освіти Городищенської міської ради, цей учасник не представив документів переможця у визначений тендерною документацією спосіб.

"Завдяки роботі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області вдалося припинити сумнівні торги на суму понад 5 млн грн, що врятувало бюджет від незаконного використання", - зазначають у пресслужбі відомства.

У розрахунках за 2023 рік фахівці здійснили 343 моніторинги на 2 млрд грн. У результаті виявлено порушення законодавства на суму 1 млрд грн. Серед головних проблем – невідповідність тендерних пропозицій вимогам тендерної документації та складання тендерної документації не відповідно до вимог закону.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору