Черкаське підприємство 10 років звітується в електронному вигляді

06 червня 2014, 19:36

 

ДП “Черкасистандартметрологія” – стало першим черкаським підприємством, яке почало подавати звітність в електронному вигляді.

Про це повідомляє прес-служба ДПІ у місті Черкасах.

- У своїй діяльності наше підприємство завжди намагається використовувати сучасні технології, і це стосується не лише обладнання, але й методів роботи. Тому, коли майже 10 років тому назад у нас з’явилась можливість спробувати подавати податкову звітність в електронному вигляді, ми відразу на неї погодились, - розповідає головний бухгалтер ДП “Черкасистандартметрологія” Надія Васильківська.

Як результат – бухгалтерія ДП “Черкасистандартметрологія” звітується до ДПІ у м. Черкасах виключно в електронному вигляді.

- І жодного разу ми не пошкодували про такий вибір. З кожним роком я особисто переконуюсь лише в перевагах такого способу звітування, - зазначає пані Надія. - По-перше, це відповідає вимогам сьогодення. По-друге, бухгалтери нашого підприємства вже забули дорогу до податкової інспекції, оскільки вся звітність надсилається прямо з робочого місця. По-третє, податкова звітність, ще до її відправлення до інспекції, перевіряється на можливі арифметичні помилки, які програма сама пропонує виправити, а це для бухгалтера є дуже важливим моментом.

Тому, з огляду на власний досвід, я раджу всім подавати звітність в електронному вигляді, адже це не просто зручно та економно для робочого часу, але й дійсно сучасно,- наголосила Надія Васильківська.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису платникам міста можна у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, кабінети 108-109. Тел. для довідок 33-91-77, 35-26-23.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору