З 1 липня сім’ям із низькими доходами компенсують витрати на оплату житлово-комунальних послуг

06 червня 2014, 18:51

Заступник начальника управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Наталія Матвійчук нагадує про те, що постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги» затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаької міської ради.

За її словами, вищезгаданим Порядком передбачено, що з 1 липня сім’ям з низькими доходами будуть компенсуватися витрати на оплату житлово-комунальних послуг. Це ті сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї.

За інформацією Міністерства соціальної політки України кошти, які держава компенсуватиме на оплату житлово-комунальних послуг, не видаватимуться готівкою, а зараховуватимуться безпосередньо на особові рахунки платника ЖКП. Це означає, що у платіжних документах на комунальні послуги буде вказано суму з урахуванням компенсації.

Наприклад, до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію (до 1 травня 2014 року) сім’я сплачувала за ці послуги в межах встановлених норм 300 грн. на місяць, а після підвищення – 400 грн. Таким чином, розмір щомісячної компенсації становить 100 гривень.

Cума компенсації коливатиметься в залежності від сезону. Наприклад, в опалювальний період вона може бути більшою, тоді як літом, коли житлові будинки не опалюються, сума компенсації буде меншою.

Полный спектр лакокрасочных материалов для строительных, бытовых и промышленных нужд. Заказать масляные краски

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору