Черкаська ТЕЦ планує зменшити тарифи для юридичних осіб

20 лютого 2018, 23:06

Публічне акціонерне товариство "Черкаське хімволокно" планує знизити тарифи на тепло та гарячу воду для категорії споживачів – юридичні особи, інформує vikka.ua.

Керівництво підприємства і представники обласної та місцевої влади на відкритому слуханні 19 лютого обговорили заплановану зміну тарифів на теплову енергію та послуги з гарячого водопостачання для релігійних, бюджетних організацій та інших споживачів ВП "Черкаська ТЕЦ" ПАТ "Черкаське хімволокно".

Тепловики повідомили, що попри зростання основних складових тарифу на теплову енергію, на Черкаській ТЕЦ вдалося досягти перерозподілу частки вугілля та газу в тарифі на виробництво теплової енергії. В результаті чого орієнтовно у квітні заплановано зниження тарифів на опалення та гарячу воду для бюджетних та інших організацій міста (виробничі підприємства, магазини, аптеки, торговельні центри, тощо).

"Ще такого не було, щоб тариф ішов не на збільшення, а на зменшення. Перегляд тарифу дозволяє зробити деякі коригування з рівнем палива, заощадженнями і вийти на мінімальні показники. Таку ініціативу як представники влади ми завжди будемо підтримувати", – каже заступник голови ОДА Сергій Овчаренко.

"Торік, захищаючи тариф на виробництво теплової енергії шляхом перерозподілу паливної складової, вдалося досягти зменшення тарифу для бюджетних та інших організацій. У результаті орієнтовно у квітні ТЕЦ планує суттєве

зниження кінцевого тарифу на теплову енергію та гаряче водопостачання для цієї категорії споживачів. Це дозволить зменшити навантаження на бюджети різних рівнів і сприятиме розвитку бізнесу у нашому місті. Зекономлені бюджетні кошти можна буде використати на потреби громад міста та області", – зазначив голова правління ПАТ "Черкаське хімволокно" Віктор Олексенко.

ПАТ "Черкаське хімволокно", як ліцензіат, провів обговорення наміру скоригувати тарифи для релігійних, бюджетних організацій та інших споживачів. Протокол цього засідання та відповідні документи направлять до НКРЕКП, де всі надані обґрунтування та розрахунки буде перевірено і прийнято відповідне рішення.

Поділитись

Коментарі

Вова сказав:

Геніально. Саме в квітні.

Ольга сказав:

Головне (для них) – пропіарити сам факт – “зниження” і всі “юридичні особи” зобов”язані бути вдячними за це. Уявляете, скільки часу пройде, поки вони “направлять відповідні документи до НКРЕКП”! Та поки це рішення затвердять! А у квітні уже опалення відімкнуть. ))
А де обіцяне Розенком зниження тарифу на газ для населення?

Вгору