Черкаська студентка п’ять місяців навчалася в іспанському університеті

30 січня 2023, 17:06

Студентка 4-Б курсу, спеціальності "Філологія" ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анастасія Лозова протягом 5 місяців навчалася в іспанському університеті за спеціальністю "Англійська мова". 

Під кінець перебування в Іспанії дівчина провела канікули на острові Майорка.

— Для студентів, які навчаються в університеті Вальядоліда за програмою "Еразмус+", вже стає традицією відвідувати острів Майорку під час зимових канікул, — розповіла координаторка проєкту з університетом Вальядоліда, в.о. завідувачки кафедри сучасних практик викладання англійської мови Наталія Сливка. 

Анастасія поділилася враження про мандрівку:

— Після успішного складання іспитів  як подарунок за старанність у навчанні ми з іншими  учасниками програми "Еразмус+" вирішили відвідати острів Майорка. Ми відразу зрозуміли, чому столиця острова називається Пальма де Майорка, коли перше, що побачили в  аеропорту, коли приземлилися, цих високих красунь. Сам острів дуже великий і треба мінімум тиждень, щоб його дослідити. Але оскільки у нас було всього два дні, ми вирішили поїхати на інший кінець Майорки, щоб відвідати печери Дракона. Назва дуже інтригує, але справжнього дракона ми там не знайшли. За розмірами печера величезна: 4 кілометри в довжину та 25 метрів в глибину. Приємним сюрпризом було підземне озеро, де всі охочі могли відчути себе піратами Карибського моря і поплавати на човні. Наступною зупинкою була столиця острова, де можна було прогулятися біля Балеарського моря. Саме місто приваблює красивою архітектурою, особливого шарму додають справжні іспанські дворики. Найвеличнішою спорудою цього острову є Пальмський собор або собор Святої Марії, який вражає своїми розмірами та детально продуманим екстер'єром. На жаль, нам не вдалося потрапити всередину, але навіть сама прогулянка біля собору залишила яскраві враження. Так співпало, що ми потрапили на острів у день Святого Сан Себастьяна, коли на головній площі відбувалися традиційні святкування. Ми чудово провели час і спогади про подорож на острів Майорка стали чудовим завершенням мого навчання в Іспанії!

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору