В Уряді хочуть підвищити комунальні тарифи

30 січня 2023, 16:27

Після завершення опалювального сезону в Україні уряд може переглянути тарифи на комунальні послуги.

Про це в ефірі марафону сказав голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Костянтин Ущаповський, пише Zn.ua.

Ущаповський пояснив, що підвищення тарифів дасть змогу збільшити зарплати енергетикам та іншим працівникам критичної інфраструктури, а також проводити аварійні відновлювальні роботи.

"Зараз уряд разом із нами, разом з Міністерством енергетики шукає оптимальний шлях для того, щоби розробити програму, згідно з якою після закінчення опалювального сезону можна буде повернутися до цього питання (підвищення тарифів, – ред.)", - зазначив голова НКРЕКП.

Нагадаємо, у липні 2022 року Верховна Рада проголосувала за закон, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення. Мораторій має діяти протягом воєнного стану в Україні та шість місяців після.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій :

збільшити зарплати енергетикам та іншим працівникам критичної інфраструктури, а також проводити аварійні відключення ВСЕ це знаходиться у власності і піднімати добробут комусь, В Уряді хочуть підвищити комунальні тарифи для себе а не для бідного народу. так.

Вгору