Черкаська школярка вдруге виборола “бронзу” на міжнародному конкурсі “Інфоматрікс – 2017”

23 травня 2017, 07:22

Нещодавно повернулася із Румунії учениця 8-А класу Анна Іноземець, яка брала участь у міжнародного конкурсу "Інфоматрікс – 2017". Дівчина виступила у фіналі конкурсу із проектом "Мама – не просто слово" у номінації "Комп’ютерне мистецтво". Ії відеоролик був високо оцінений журі і Анна вдруге стала володарем бронзової медалі, інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

У проекті дівчина звертає увагу на взаємостосунки між батьками та дітьми: час швидкоплинний, і ми можемо не встигнути на останні хвилини життя найближчих для нас людей. Для створення свого анімаційного ролику Анна використала середовище Anime Studio Pro.

Відразу по приїзді додому, дівчина поділилась своїми враженнями про перебування на міжнародному конкурсі:

– Після Інфоматрікса у мене залишилась величезна купа емоцій. Інфоматрікс – місце, де можна відкрити нове життя, це інший світ, там я змогла не лише представити свій проект, та перейняти новий досвід від інших учасників, а й поспілкуватися з ними, знайти нові знайомства, - зазначає школярка. - Але, нажаль, поїздка коштує дуже дорого, близько 500 доларів, для моєї сім’ї ця сума доволі велика, але знайшлися люди, які мені допомогли. Особливу подяку я хотіла би висловити Громадській ініціативі «Нові Люди Черкас» та черкаському ІТ-кластеру в особі Віктора Євпака,  керівника кластеру Анастасії Анатоліївні Негоді та керівнику компанії Everlabs Олегу Михайловичу Паську, без вагомої матеріальної допомоги яких я би не змогла взяти участь у фіналі конкурсу, за що їм безмежно вдячна. Я вважаю, що саме завдяки такій небайдужості українська молодь має надію на гідне майбутнє.

Коментарі

Вгору