Черкаська СЕС перевірила понад півтисячі дитячих таборів в області

09 червня 2015, 19:07

1

В області в поточному році планується робота 789 закладів оздоровлення і відпочинку дітей , зокрема 22 позаміських закладів оздоровлення і відпочинку, 187 таборів праці і відпочинку та 600 пришкільних таборів.

Як повідомляє Держсанепідслужба області, станом на 5 червня в області розпочали роботу всі пришкільні табори та 187 таборів праці і відпочинку, а також дитячий оздоровчий табір «Дніпровець» за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 57 (УМВС України у Черкаській області).

У двадцятих числах червня планується відкриття інших позаміських оздоровчих закладів.

Враховуючи, що відповідно до змін у чинному законодавстві проведення перевірок будь-яких суб’єктів господарювання фактично заборонено, фахівці санепідслужби області беруть участь у комплексних обстеженнях закладів оздоровлення та відпочинку дітей разом з представниками органів влади, управління молоді і спорту, освіти, пожежного та технічного нагляду. За результатами роботи приймаються відповідні рішення щодо можливості експлуатації зазначених закладів з оформленням відповідних актів прийомки.

За наявними даними в поточному році за участю фахівців санепідслужби в області проведено 556 комплексних перевірок закладів оздоровлення та відпочинку.

Постійний контроль за організацією харчування, проживанням дітей, станом їх здоров'я здійснюють адміністрація, медичний персонал закладів.

Держсанепідслужба області в рамках соціально-гігієнічного моніторингу здійснює в дитячих оздоровчих закладах комплекс лабораторно-інструментальних досліджень об'єктів навколишнього середовища, питної води, води водойм тощо. В рамках цієї роботи, з початку оздоровчого сезону досліджено 348 проб питної води за санітарно-хімічними показниками та 416 – за мікробіологічними показниками, відхилення від гігієнічних нормативів реєструвались у 4,3 % та 1,7% проб відповідно, досліджено 5 проб води відкритих водойм за санітарно-хімічними показниками та 4 проби за мікробіологічними показниками, 5 проб харчових продуктів за санітарно-хімічними показниками та мікробіологічними показниками, відхилення від гігієнічних нормативів не виявлено.

«Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації в області, пов’язаних із дитячими закладами оздоровлення та відпочинку не зареєстровано. Держсанепідслужба, в межах повноважень, продовжує здійснювати відповідні профілактичні заходи», - йдеться в повідомленні.

Поділитись

Коментарі

Вгору