Черкаська родина виховує чотирьох власних дітей і сімох прийомних (відео)

09 лютого 2016, 16:33

Безымянный

Чужих дітей не буває. Підтвердженням цьому є черкаська родина Гнатюків, де виховують 11 дітей, 7-ро з них – вихідці з притулку для неповнолітніх. Разом з ними ростуть і 4-ро власних дітей подружжя. У дитячому будинку сімейного типу живуть душа в душу. У родині немає жодного розподілу на «рідний» чи «чужий». Прийомні діти щодня дякують батькам за великодушність і турботу, інформує ЧСН.

Дітям великої родини Гнатюків ніколи сумувати. Вони залюбки разом граються, проводять вихідні й, навіть, ходять до школи.

Бажання всиновити дітей з’явилась у Любові Гнатюк. Декілька років тому вона займалась волонтерством в Уманському притулку для неповнолітніх. Там зрозуміла: її материнської любові вистачить не лише на власних малюків. Тепер під одним дахом живуть 11 дітей.

Рішення всиновити 7-х неповнолітніх підтримав чоловік Любові – Андрій Гнатюк. Каже: спочатку було важко, адже діти були майже непристосовані до життя. Чоловік і нині з ними проводить виховні бесіди. Не всі з оточення подружжя розуміють їх.
Bже чотири роки як Гнатюки створили дитячий будинок сімейного типу. Держава надала їм квартиру у Черкасах. Бюджет сім’ї на день – мінімум півтисячі гривень. Лише на хліб витрачають 50. На життя не скаржаться, але і від допомоги не відмовляються. Тут діти мають значно більше, аніж у притулку.

За турботу діти віддячують батькам щонайменше хорошими оцінками, допомогою у домашніх справах і своєю творчістю.

Oдне із найулюбленіших занять багатодітної родини – подорожі. Але вибратись хоча б у місцевий парк для них – неабияка проблема. У старенькому «Жигулі» можуть розміститися далеко не всі.

Місткого фургона родина чекає від влади вже 4 роки. Сподіваються на подарунок від держави чи від благодійників, аби вже влітку всім разом поїхати до моря. Охочі будь-чим допомогти родині можуть звертатися за телефоном: 0930858424 – Андрій.

Коментарі

Вгору