Черкаська психологиня назвала головну проблему сучасних стосунків

12 серпня 2020, 23:00

Чимало молодих людей шукають собі для стосунків успішних, багатих і привабливих партнерів, такого собі екстракласу. Знаменита психологиня Наталія Холоденко розповіла, чому це прагнення і є головною проблемою стосунків.

Своїми думками і порадами Наталія Холоденко поділилась на інстаграм-сторінці.

За словами психолога, чоловіки шукають дружину-красуню, яка "не виносить" мозок, завжди готова до інтиму, вправна господиня і любляча мама. До того ж, вона повинна бути реалізованою та ще й знаходити час на роботу. Натомість чоловік буде з легкістю їздити на риболовлю з друзями та перебувати у творчому пошуку. А от жінки шукають красивого, доброго, розумного і багатого обранця. Однак часто це 4 різні людини.

Зрештою, надмірні очікування та реальність у таких партнерів не сходяться і вони або терплять один одного роками, або ж розлучаються ворогами. Та рішення в цій ситуації є, переконана Наталія Холоденко. І воно дуже просте для реалізації. 

Наталія Холоденко звернула увагу на те, що кожна людина сама не відповідає своїм же очікуванням. 

Якщо ви мріяли про багатія, але так його і не зустріли, або полюбили іншого, значить цей союз був можливий лише у вашій голові. Тобто не всі озвучені бажання були принциповими, а ось той, кого ви вибрали, і відповідав вашим уявленням про себе, – наголосила вона. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору