Черкаська прокуратура перевіряє законність “таємної сесії” Черкаської міської ради

25 серпня 2018, 20:38

Черкаська місцева прокуратура відреагувала на звернення депутатів Черкаської міської ради щодо можливих перешкод в роботі депутатів, про це повідомляється на сторінці прокуратури у Facebook.

23.08.2018, до Черкаської місцевої прокуратури надійшло звернення депутатів Черкаської міської ради щодо можливого штучного створення перешкод в їх роботі, що полягало в несвоєчасному повідомленні про час та місце проведення 57 позачергового засідання 2- ї сесії Черкаської міської ради.

Разом з цим, у вказаному зверненні вбачається можливе складання та видача завідомо неправдивих офіційних документів посадовими особами Черкаської міської ради та зловживання службовим становищем при прийнятті рішень під час проведення вказаного засідання, що може завдати шкоди охоронюваним законом державним інтересам.
За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за відповідними статтями Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

 

Коментарі

вася сказав:

КРУТЯТ..МУТЯТ…КОНЕЦ ЭТОМУ БУДЕТ когда нибудь.?????

Алена сказав:

Да ребёнку даже понятно, что и зачем сделал такое мэр. Просто он трус, боится Радуцкого, боится Мирзы, боится Зори, боится оказаться в вакууме. Потому и собрал “своих”, уехал подальше, чтобы не мешали и, не дай Бог, сорвали его планы. Налицо – явное предательство и нарушение всех норм. Дороги страшные, тротуары – ужасные, город утопает в мусоре, а он, как всегда, решает не проблемы города и народа. Кстати, а прокуратура не занимается его “высшим” образованием с двумя дипломами??

Вгору