«Кіборги» передали черкаським дітям послання (фото)

21 листопада 2014, 14:15
IMG_0302

Фото: Про все

Сьогодні школярі 5-В класу школи № 17 отримали незвичний подарунок. «Кіборги» з донецького аеропорту передали їм український стяг із власними підписами та позивними.

Про це інформує кореспондент "Про все".

Також на прапорі «кіборги» написали слова вдячності учням за їхню підтримку, любов, патріотизм та за ті листи й малюнки, які діти постійно надсилали військовим.

IMG_0297

Листи, обереги та малюнки в зону АТО школярі розпочали  надсилати ще з 1 вересня.

- На батьківських зборах з’ясувалося, що в однієї нашої дівчинки Єви в зоні АТО служить дядько. Ми почали все їм передавати, - розповідає класний керівник 5-В класу Ірина Щукіна

У відповідь вояки передавали черкаським дітлахам свої фото на фоні їхніх малюнків. А сьогодні передали ще й  прапор. На мирну територію стяг привіз  дядько школярки.

- Мій дядько перший черкаський кіборг, - каже школярка Єва. – Його на десять днів відпустили у відпустку, а потім знову поїде назад. Всі мої однокласники дякують моєму дядькові за цей подарунок.

IMG_0308

Фото: Про все

Упродовж всього дня школярі не випускали прапор із рук. Надалі розмістять його на стіні у своєму класі. Висітиме він там допоки в країні не припинеться війна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору