Черкаська ОДА направила клопотання до правоохоронців стосовно “смілянської проблеми”

04 грудня 2020, 09:20

У Смілі кілька років існувала проблема із затримкою подачі тепла. Оскільки комунальне підприємство “Смілакомунтеплоенерго” має борги перед НАК Нафтогазу і Черкасигаз. 26 сесій поспіль смілянські депутати не голосували за сплату боргових зобов’язань. Вирішення питання під особистий контроль взяв голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Про це інформує RegioNews.

За словами голови, це питання одразу після його призначення на посаду було першоговим.

“Після нашого втручання в ситуацію відбулися необхідні платежі Смілакомунтеплоенерго для НАК Нафтогазу і Черкасигазу. Наразі всі 18 котелень міста підключені до газопостачання”, – каже Сергій Сергійчук.

Нагадаємо, 10 листопада 2020 року завдяки втручання Сергія Сергійчука у всіх котельнях Сміли з’явилося газопостачання

Сергій Сергійчук зауважив, що подальше вирішення ситуації залежить від бажання депутатів працювати на користь людей, а не задля власних політичних амбіцій.

- У міськради кошти були, але у депутатів не було бажання платити за опалення. Їм вигідніше було використовувати ці кошти на передвиборчу боротьбу – на облаштування парканів, дитячих майданчиків, а не на зарплати лікарям та виплати заборгованості за опалення, – каже Сергій Сергійчук.

Черкаська ОДА направила клопотання до прокуратури та ГУНП щодо притягнення до відповідальності осіб, винних в зриві опалювального сезону в Смілі.

- В діях членів міськвиконкому мають місце ознаки протиправності. Врешті, всі мають пам’ятати про відповідальність. В тому числі й за свою бездіяльність. І це стосується не лише керівництва міста Сміла, і не лише в питаннях опалювального сезону. Це стосується усіх чиновників і усіх сфер життєдіяльності нашої області, – говорить очільник області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору