Черкаська молодь з інвалідністю спробувала себе у різних професіях

01 грудня 2023, 20:07

Майже 20 молодих людей, вихованців Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Жага Життя", упродовж кількох днів пробували свої сили в різних професіях і сферах життя Черкас.

Як розповіла директорка Центру Наталія Воронкіна, їхні вихованці спробували бути працівниками органів місцевого самоврядування, зоологічного парку, комунальниками, помічниками кухаря, поліцейськими.

Від імені Центру вручили подяки тим підприємствам і закладам, на базі яких діти пробували працювати – за людяність, безкорисливу працю та можливість спробувати власні сили у трудовій діяльності осіб з особливими потребами.

- Це – наш пілотний проєкт, який показав свою успішність і життєву необхідність. Я дякую всім установам, хто долучився до такої соціально важливої акції: міська рада, департаменті соціальної політики, черкаський зоологічний парк «Рошен», КП «Дирекція парків» та «ЧЕЛУАШ», Черкаське районне управління поліції ГУНП в Черкаській області. Нашій молоді теж сподобалося, вони змогли проявити себе, аби знайти себе в якійсь професії, – сказала Наталія Воронкіна.

- Я спробував працювати у громадській приймальні департаменту соціальної політики, – розповідає 22-річний Володимир Ільїн. – У мої обов’язки входило уточнити питання, з яким людина звернулася в департамент і записати її на прийом до спеціаліста. Виявляється, робота в департаменті – не лише паперова рутина з документами, а насамперед допомога людям. Це мені сподобалося, тому хочу продовжити там свою практику.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору