Черкаська міськрада не подолала вето Бондаренка

09 грудня 2021, 19:59

Міська рада Черкас не знайшла 28 голосів, щоб подолати вето міського голови Черкас Анатолія Бондаренка на 6 земельних питань, інформує vikka.

Нагадаємо, що мер міста заветував шість скандальних земельних питань. За законом міська рада має подолати вето. Анатолій Бондаренко заветував виділення вільних земельних ділянок громадянці Зосименко по вулиці Гороховій (район Дахнівка), громадянину Антонюку (в районі «Азота»), громадянці Безверхій (по вулиці Грибній, що в мікрорайоні Яблуневий). Також він заветував рішення по трьох земельних ділянках у мікрорайоні Соснівка: ТОВ «Мірлан» (по вулиці Грузиненка), громадянці Косик та громадянину Марусенку по вулиці Дахнівській.

Щодо останніх двох, то це вільні земельні ділянки в сосновому лісі неподалік «дачі Андреєва». Департамент архітектури та землекористування пропонував не надавати там земельні ділянки під приватну забудову. Проте міська рада (майже всі фракції, крім депутатів фракції «Голос») проголосували за передачу їх у власність громадянам Косик та Марусенко. Голосування викликало певний суспільний резонанс.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору