У “бюджетній” комісії розповіли, куди направили гроші у сфері освіти та культури

09 грудня 2021, 20:44

Члени комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів погодили розпорядження ЧОДА щодо перерозподілу видатків по Управлінню освіти і науки у межах загального обсягу бюджетних призначень.

Так, 30 тис. грн спрямують на придбання електронасоса для Золотоніської санаторної школи Черкаської обласної ради, понад 58 тис. грн - придбання кухонного обладнання для Черкаської санаторної школи, адже воно вже не підлягає ремонту, 45 тис. грн - придбання проектора та інтерактивної дошки для Черкаського навчально-реабілітаційного центру “Країна добра”, 400 тис. грн -  на капітальний ремонт та пусконалагодження системи адресної пожежної сигналізації для Черкаської спеціальної школи ЧОР.

Окрім того, по Департаменту будівництва ЧОДА здійснюється перерозподіл державної субвенції місцевим бюджетам на інфраструктурні проєкти в сумі 84,5 млн грн на будівництво Будинку культури на 700 місць у Каневі по вулиці Енергетиків під Шевченківський культурний центр.

Це розпорядження також викликало жваву дискусію в залі. Як пояснила заступниця голови ЧОДА Галина Колосюк, реалізація об’єкту коштувала понад сто мільйонів гривень. Додаткові 85 млн грн знадобилися після коригування проєкту, а також на дофінансування тих робіт, на які спочатку не вистачило коштів.

Дехто з депутатів обурився таким станом речей і спочатку це розпорядження не набрало достатньої кількості голосів для погодження, однак наприкінці засідання його повторно внесли на розгляд і таки підтримали.

Окрім того, члени комісії погодили розпорядження щодо спрямування 50 тисяч гривень для розрахунку електроенергії Черкаської обласної філармонії.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору