Черкаська фехтувальниця вперше у кар’єрі виборола нагороду Кубку світу

21 березня 2023, 12:41

Черкащанка успішно виступила на Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок. Змагання проходили у бельгійському Сінт-Нікласі. За нагороди змагались найсильніші спортсмени у цьому виді спорту.

Черкаську область у складі збірної України представляла Валерія Гнідашева. Дівчина змагалась у командній першості.

Валерія у складі команди разом із Ольгою Харлан, Аліною Комащук та Оленою Кравацькою завоювали третє місце, перемігши чинних чемпіонок світу, команду Угорщини, з рахунком 45:41.

Відзначимо, що це перша командна нагорода українських шаблісток у Кубку світу з листопада 2019 року. А також Валерія здобула свою дебютну нагороду на рівні Кубку світу в кар'єрі.