Черкащина в трійці кращих областей за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції

25 березня 2019, 17:59

Черкащина в трійці кращих областей за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції

 У січні-лютому цього року Черкащина посіла третє місце серед регіонів України за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький.

Порівняно з аналогічними показниками минулого року, область збільшила виробництво до 109,7 %. Кращі показники мають Львівщина та Вінничина.Черкащина в трійці кращих областей за темпами росту виробництва сільськогосподарської продукції

– Черкащина – аграрний край, – каже посадовець. – Агропромисловий комплекс є одним з найважливіших секторів економіки регіону. Тут формується більша частина продовольчих ресурсів. Лише за перші два місяці року наші аграрії продемонстрували значне якісне та кількісне зростання виготовленої продукції. Якщо говорити у розрізі, то за обсягом виробництва м’яса область посідає друге місце, молока – 6, яєць – 8-9 серед областей України.

Наразі область реалізує на забій 13,6 % с/г тварин у загальнодержавному розрізі, тобто 75,7 тис. тонн. Також виробляє 5,8 % молока, а це 66,1 тис. тонн. Крім того поставляє на ринки 4,8 % загальнодержавних обсягів яєць домашньої птиці (107,9 млн. шт.).

Читайте також: Черкащина увійшла в п’ятірку кращих областей за темпами зростання експорту.

Коментарі

Вгору