Черкащина має понад 22 мільйони держкоштів на придбання житла для АТОвців

22 жовтня 2019, 22:02

Понад 20 родин учасників АТО із Черкащини отримали житло

Кабмін своїм розпорядженням від 12 червня передбачив для Черкащини 22,3 млн грн на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям громадян.

Це дасть можливість забезпечити житлом 22 сім’ям осіб із інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО. Про це у ході координаційної наради повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

Загалом, за його словами, цьогоріч потребують виплати такої компенсації 45 сімей. Загалом, за період 2016-2018 років, 101-й особі з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції та членам родин загиблих учасників АТО виплатили 90,5 млн грн грошової компенсації на придбання житла.

– Із 2015-го року на Черкащині діє обласна програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015 – 2020 роках, – додав посадовець. – Нині 51 родина скористалася вигідними умовами програмами та придбали нове помешкання. На реалізацію програми у 2019 році з обласного та місцевих бюджетів передбачили 15,5 млн грн.

Відзначимо, загалом станом на 1 жовтня до регіонального управління «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» подали заяви для отримання пільгового кредиту для придбання житла 222 учасники АТО.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору