Черкащанин влаштував сміттєзвалище у власному дворі (відео)

19 лютого 2019, 12:05

Черкащанин влаштував сміттєзвалище у власному дворі (відео)

Жителі вулиці Стара Прорізна в Умані скаржаться на власника житла у багатоквартирному будинку, який влаштував під своїми вікнами стихійне сміттєзвалище. Наразі територія двору, що перебуває у комунальній власності, захаращена поламаними меблями, ящиками, шматками поліетиленової плівки та лахміттям, про це йдеться у сюжеті каналу "Умань".

За словами начальника інспекції з благоустрою Артура Васелаті, на стихійне сміттєзвалище тут неодноразово скаржилися сусіди, проте ситуація залишається невирішеною через рішення суду, згідно з яким власник житла має право тримати двір у такому стані.

- У нас неодноразово були скарги до інспекції. Як бачимо, це не нормально. Двір спільного користування, земля комунальна, а сюди зносять мотлох. Оскільки будинки багатоквартирні, то все це мусять терпіти сусіди, - зазначив Артур Васеліті.

Наразі сусіди змушені миритися з тим, що поруч фактично розміщене сміттєзвалище. Небезпечним є те, що у захаращеному дворі може виникнути пожежа. Через велику кількість легкозаймистих матеріалів її буде складно локалізувати. У цьому випадку вогонь може поширитися на сусідні квартири.

Детальніше - у сюжеті.

Вгору