У Смілі тимчасово введуть особливий режим

19 лютого 2019, 11:29

У Смілі тимчасово введуть особливий режим

20-21 лютого Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Черкаській області проведе у місті Сміла антитерористичні тактико-спеціальні навчання. 

Під час тренувань, що пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, в окремих районах міста можливе тимчасове запровадження особливого режиму, а саме: обмеження руху транспортних засобів, перевірка документів, що посвідчують особу.

Управління СБУ в Черкаській області закликає містян із розумінням поставитися до ймовірних незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Крім того, закликаємо громадян бути пильними та негайно інформувати правоохоронців у випадках:

- наявності інформації про прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

- появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих об`єктів;

- залишення без нагляду підозрілих предметів;

- виявлення зброї або вибухових пристроїв;

- отримання інформації про наміри вчинення терактів, диверсій, розвідувально-підривної діяльності.
У разі отриманні такої інформації просимо громадян звертатися безпосередньо до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44 або скористатися електронною поштовою скринькою: usbu_chk@ssu.gov.ua.

За інформацією прес-служби СБ у Черкаській області.

Антон сказав:

Вот если увижу не сообщу даже если б в любой день мне абсолютно все равно

Роман Тесленко сказав:

Фашисти одним словом.

Гена сказав:

Що вам не подобається???
Потрібно проводити навчанря, без цього ніяк.
Пишите тут “фашисти” блін, ви хоч знаєте що це слово означає? Чи так по інерції, зі сходу набрались таких слів??

Алекс сказав:

Тесленко ти хворієш?чи так недолугий?клоун!

Саша сказав:

Сьогодні 20.02.2019 ,Їхав з роботи з товаришем,чекали на автостанції 17 автобус.Підійшла компаха людей,декілька полісменів,декілька із нац.гвардії і декілька в гражданському(це було о 16:30).Підійшли показали корочки,потребували документи,ми пред’явили,потребували показати сумки ми показали,добровольно-примусово запросили нас бути свідками як вони шманали ще одного перехожого(при цьому ми запізнилися на 17 автобус).Я приїхав до дому замість18:00 о 19:45.Крім незручностей причинених мені та моєму товаришу від порошенківської операції “серена” я не отримав більше нічого 🙁 . . .

Вгору