Черкащанин відсудив у чиновників 60 тисяч через те, що на нього впало дерево

27 жовтня 2023, 10:09

Фото тематичне

Сосновський районний суд Черкас зобов'язав Черкаську міськраду виплатити місцевому жителю 60 тис. грн у вигляді компенсації моральної шкоди. На позивача впало дерево, через що в нього почалися "душевні хвилювання та моральні переживання".

Про це йдеться у матеріалах справи №712/4859/23, пише Оbozrevatel.

Пригода сталася у день народження позивача. Він мав зателефонувати дружині. "Дружина по секрету розповіла, що діти хочуть заспівати пісеньку про день народження, тримаючи в руках власноруч зроблений тортик зі свічками. Позивач чекав вечора. Перед дзвінком позивач мав вигуляти собаку. Потреба у вигулі собаки не залежить від бажання господаря чи примх погоди", – йдеться у матеріалах справи.

Увечері, коли чоловік вигулював собаку, на нього впало дерево. Після цього, як йдеться у рішенні суду, "у позивача почалися душевні хвилювання та моральні переживання через, як виявиться пізніше, повну бездіяльність відповідачів".

В результаті позивач потрапив до лікарні, пропустив свій день народження, день народження кума (про що повідомив у суді) та день народження свого батька. У лікарні він провів тиждень.

"Під час перебування у лікарні через свій фізичний стан позивач переживав за свої посадові обов'язки голови правління ОСББ "Ярославська, 30" та обов'язки, пов'язані з адвокатською діяльністю", – йдеться у матеріалах справи.

Суд ухвалив рішення стягнути з Черкаської міської ради на користь позивача моральні збитки у розмірі 60 тис. грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олексій :

Супер, тепер в місті вирубають всі дерева, щоб не падали

Александр :

Впало дерево! Чи вiтка? Напевне вiн там ждав коли вона впаде!

Вгору