Черкащанин став чемпіоном України у трекових гонках

02 жовтня 2019, 09:32

Черкащанин став чемпіоном України у трекових гонках

Черкащанин Андрій Яроменко переміг у Чемпіонаті України з трекових гонок. Минулими вихідними фінальний етап цього Чемпіонату завершився у Чернівцях. Паралельно із трековими гонками там відбувалися ще одні професійні перегони – етап Чемпіонату України з автокросу. Андрій Яроменко встиг представити Черкаси в обох дисциплінах.

- Насправді, дуже важко за одні вихідні брати участь у двох різних Чемпіонатах. Але змагальні траси були розміщенні поруч, тож я вирішив, що спробую себе в обох дисциплінах, - каже Андрій Яроменко. – Боротьба виявилася занадто складною.

Черкащанин став чемпіоном України у трекових гонках

У суботу Андрій Яроменко зосередився виключно на автокросові. А в неділю після автокросу (Чемпіонат триває два дні) встиг на трекові гонки.

- Але так трапилося, що на трекових гонках мені довелося змагатися на чужому автомобілі. Мій був сильно пошкоджений під час Чемпіонату з автокросу. Тож для участі в Чемпіонаті з трекових гонок я позичив автомобіль іншого спортсмена і це додало складнощів, адже до техніки потрібно було звикнути, а часу для цього взагалі не лишалося. Призвичаювався вже під час самого Чемпіонату і це було непросто, - ділиться враженнями від перегонів Андрій Яроменко.

Однак це не завадило йому перемогти. Навіть на чужому автомобілі спортсмен з Черкас виграв гонку.

Нагадаємо, що упродовж усього Чемпіонату з трекових гонок Андрію Яроменку не було рівних. Чемпіонат мав шість етапів і на п’яти з них саме Андрій Яроменко здобував перші місця. Його переможні заїзди черкащани бачити під час етапів серії у Черкасах.

Перемоги на етапах зробили Андрія Яроменка Чемпіоном України з трекових гонок.

Додамо, що окрім кубка з трекових гонок, до Черкас спортсмен везе ще й кубок за третє місце у етапі з автокросу.

За інформацією Автомобільного клубу "Черкаси"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору