Черкащанин заради мільйона “напоїв” бельгійських дітей пивом (ВІДЕО)

10 грудня 2021, 08:52

8 грудня в інтелектуальному телешоу "Хто хоче стати мільйонером?" взяв участь уродженець Черкаської області - з Корсунь-Шевченківського - Валентин Мороз. Він працює управляючим у магазині, до того був держслужбовцем - інженером на "Укрзалізниці".

На телешоу він прийшов, аби на виграні гроші купити нову автівку й подорожувати Україною й за її межами. Як пояснив чоловік, нині він подорожує на сімейній реліквії - автівці "Opel Kadett", яка перейшла йому в спадок від батька. З собою на шоу Валентин Мороз взяв друга дитинства Владислава, з яким товаришує вже 30 років.

Згідно з правилами гри, йому мали поставити 15 запитань-кроків до мільйона. З кожним кроком вони стають усе складнішими й, відповідно, збільшується сума виграшу. Зупинити шоу можна самостійно - коли учасник зрозуміє, що він вже не має наснаги продовжувати. Також, за правилами гри, можна змінити питання, зробити дзвінок другу і взяти підказку.

На питання ведучого "Яку рибу можна отримати від дружини, витративши всю зарплату на спінінг?" він відповів "ляща". І додав, що дружина у нього слухняна й намагається його не бити.

На питання, що давали бельгійським школярам у школі пів століття тому, він відповів "пиво" - і виграв 10 тисяч гривень. Суму у 20 тисяч він виграв, сказавши, що в Японії обов'язково перед банею потрібно добре помитися.

Продовження програми та виграш (або програш) Валентина Мороза можна переглянути в наступній частині шоу "Хто хоче стати мільйонером?".Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору