Черкащани знову пропонують перейменувати “Дружбу народів”, а на фасаді будівлі зобразити патріотичний мурал

12 грудня 2022, 09:47

Палац культури "Дружби народів" у Черкасах вкотре пропонують перейменувати. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міської ради.

Автор петиції пропонує керівництву ПАТ "Азот" дослухатись до думки черкаської громади та перейменувати Палац культури, який колись був названий так на честь дружби російського і українського народів.

"В умовах повномасштабної війни росії проти України подібна назва для одного із кращих концертних залів Черкас є абсолютно недоцільною", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, на місці демонтованого у 2012 році панно пропонують зобразити патріотичний мурал.

"Під час проведення реконструкції Будинку культури 10 років тому тодішній почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська обіцяла осучаснити демонтоване панно. Але до цього часу фасад залишається "голим", а обіцянка керівництва хімічного гіганта невиконаною", - зазначає автор петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Нагадаємо, раніше питання перейменування "Дружби народів" на сесії міської ради підіймала депутатка Любов Майборода.

Водночас голова правління "Азоту" Віталій Скляров у відповіді на депутатський запит Любові Майбороди зазначив, що вважає недоцільним перейменування Палацу культури зараз та пропонує перенести це питання на післявоєнний час.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Василий :

Зачем переименовывать. Дружба народов осталась. Украина дружит с многими странами. Но почему то все это воспринимают как дружбу с Рашей. Но это не так. Поэтому название менять не стоит. И муралом красивое здание портить не стоит.
Есть много запущенных домов, вот там стоит украсить фасады.

Тетяна :

Не смішіть нас цими облудними совєтський російськими наративами.

Вгору