Скляров вважає, що перейменування “Дружби народів” в Черкасах – не на часі

18 серпня 2022, 10:52

Фото: Про все

Голова правління "Азоту" Віталій Скляров у відповіді на депутатський запит Любові Майбороди говорить, що вважає недоцільним перейменування Палацу культури "Дружби народів" зараз та пропонує перенести це питання на післявоєнний час.

Зокрема Віталій Скляров у відповіді заначив, що Палац культури "Дружби народів" введено в експлуатацію в 1980 році і ні в документації закладу, ні на фасадному панно будівлі не було жодного елементу, який символізував дату "325 річниці воз'єднання України та росії".

Також у відповіді йдеться про те, що творчі колективи Палацу культури завжди приділяли увагу танцювальним номерам народів усього світу, зокрема: єврейського, турецького, молдовського, литовського тощо.

Відповідь Склярова не влаштувала Любов Майбороду.

- Усі ми розуміємо, про яку саме дружбу йдеться. Зараз дружба між нашими народами - це ніщо більше ніж міф, - зазначила пані Майборода, - Палац культури - у власності "Азоту", тому ми його перейменувати не можемо. Але можемо на це вплинути.

Зокрема, депутат Василь Мойсієнко запропонував направити звернення щодо перейменування Палацу культури на розгляд топонімічної комісії, потім громада б вирішувала, чи слід це робити, і вже після цього - питання винесли б на сесію міської ради.

Депутати підтримали пропозицію направити запит голові топонімічної комісії.

Відповідь Склярова

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Василь :

Читаю в 2022 році слово “черкасці” – згадую Одарича. Таки встиг Олєжка напаскудити в мізки черкащанам.

Олег :

Черкасці – жителі Черкас, черкащани – жителі черкаської області. Без усяких Одаричів

Олег :

Тобто він все ж таки сподівається на перемогу рашки?

О.І. :

Епопея з перейменуваннями колись та має закінчитися, а такий топонім, як “Дружба народів”, “Дружбак”, де практично виросло не одне покоління людей – буде ц надалі існувати, приймати артистів (як колись Зеленського), виховувати дітей. І ключове слово – “ДРУЖБА”, – показує всьому світу, що ми – люди мирні, але здатні захиститися, коли що. Дружба з народами інших країн, отримання від них моральної та матеріальної допомоги – це те, завдяки чому ми еіективно протистоїмо сильному агресору. Хто ж проти? Скляров молодець, а питання закрите.

Вгору