Черкащани з Митниці відстояли сквер на Гагаріна (фото)

22 липня 2020, 09:53

Маленьку перемогу у великій війні за збереження зелених зон у місті здобули «Черкащани» спільно з громадою Митниці та всіма небайдужими містянами.

Як стало відомо активістам, до порядку денного виконкому Черкаської міської ради було внесено питання забудови скверу на вулиці Гагаріна, 33.

За ініціативою голови одного з ОСББ Черкас Олександра Докучаєва та за підтримки депутатів із команди партії «Черкащани» Івана Сухарькова та Руслана Зорі, було організовано зустріч мешканців міста із представниками влади.

Був розроблений алгоритм захисту інтересів громади, які власними силами й коштом облаштували цей сквер, зокрема висадили близько 100 дерев.

Суспільний розголос, спричинений мешканцями Митниці та депутатами, призвів до готовності влади переглянути своє рішення. Зокрема, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко публічно зголосився відкликати проект рішення про продаж земельної ділянки біля будинку на вулиці Гагаріна, 33.

Коли електронна петиція з вимогою заборонити оренду та продаж зеленої зони стрімко набрала необхідну для розгляду міськрадою кількість голосів (понад 250), Анатолій Бондаренко написав у коментарях у Facebook про відкликання скандального проекту рішення.

- Співпадіння? Не думаю. Але й святкувати перемогу рано. Тепер будемо вимагати надання цій земельній ділянці статусу скверу та передачі її на баланс КП «Дирекція парків», - зазначив Олександр Докучаєв, дякуючи на своїй сторінці у Facebook всім, хто підтримав петицію.Кінець розмови в чатіВведіть повідомлення

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору