Черкащани вибороли низку нагород на чемпіонаті України з легкої атлетики

06 лютого 2023, 12:07

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщені серед юнаків та дівчат 2006-2007 року народження відбувся упродовж 3-5 лютого в Києві. Черкаські атлети також взяли участь у змаганнях і вибороли низку нагород.

Команда Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву виборола ІІІ місце чемпіонату.

Кристина Макарова стала чемпіонкою України з бігу на 200 метрів з результатом 26,03 с. Підготувала спортсменку тренер Ірина Проценко.

Адам Білокінь здобув срібло з бігу на 60 м з бар’єрами з результатом 8 секунд 41 сотих секунди. Підготували спортсмена тренери Яна Мануйлова та В. Білоконь.

Олександр Стрижак став бронзовим призером з бігу на 3000 метрів з результатом 9:51.17. Його тренер – Павло Фінашкін.

Естафетна команда юнаків виборола третє місце в естафеті 100+200+300+400 метрів, склад команди: Анатолій Дацько, Максиміліан Ваулін, Адам Білоконь, Назар Вольвач.