Черкащани організували волонтерський рух взаємодопомоги “Підвези медика”

26 березня 2020, 20:34

Проєкт усього за кілька днів зібрав майже сотню містян, які долучилися до ініціативи. Одним із найголовніших завдань волонтери вважають допомогу медикам і людям, які потребують процедури гемодіалізу, дістатися до медичних установ Черкас.

Для уникнення поширення вірусу в місті повністю призупинили рух громадського транспорту. Останнє рішення, яке ухвалили для захисту здоров’я населення, стало викликом для працівників медичної галузі, які в карантинних умовах часто не можуть дістатися до робочих місць.

Дмитро Кухарчук коментує, що активісти щодня працюють за трьома напрямками: довезення медиків, що проживають у Черкасах, довіз медперсоналу із навколишніх сіл та довезення в лікарні хворих, які потребують процедури гемодіалізу.

За його словами, роботу волонтерів підтримали черкаські підприємці та небайдужі містяни.

- Нам допомагають паливом, засобами індивідуального захисту та усім необхідним небайдужі люди. Приємно відчувати таку підтримку та готовність прийти на допомогу один одному у скрутний час, - розповідає Дмитро.

Наталя, молодша медична сестра Черкаської обласної лікарні, розповідає, що волонтерський рух уже не один день допомагає їй дістатися до місця роботи, адже проживає жінка за межами Черкас.

- Активісти довозять мене на роботу з Руської Поляни щодня. Це чудова ініціатива і я дуже вдячна її організаторам. В умовах такої ситуації я бажаю здоров’я всім, хто долучився до цього руху, - коментує Наталя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору