Черкащанкам розповіли, як реагувати на стреси (відео)

30 травня 2019, 09:36

Черкащанкам розповіли, як реагувати на стреси (відео)

А ви знали, що гармонія жіночих гормонів залежить від сприйняття стресових ситуацій? Як правильно реагувати на неприємні ситуації. Які продукти варто їсти жінкам, аби нормалізувати роботу гормонів. Та загалом, як ці біологічні речовини впливають на жіночий організм, про це у сюжеті "UA: Черкаси".

Здоровий вигляд, гарна зовнішність, регулярний менструальний цикл, стабільний настрій і можливість народжувати - усе це прямо залежить від гормонального балансу в організмі жінки.

Лікарка Марина Пікуль переконана, що саме за зовнішнім виглядом леді можна дослідити її гармонію гормонів. В організмі жінки таких біологічно-активних речовин чимало, але є три основні, що роблять жінку жінкою.

- Є три основні гормони, які виробляють наші статеві органи: естерогени, гестагени, андрогени. Це чоловічі гормони, але вони присутні в нашому організмі. Так само, як деякі у невеликій кількості є і в чоловіків, - розповідає лікарка.

Гестоген - його завдання виконати репродуктивну функцію. Завдяки йому жінка народжує дитину. Марина Пікуль пояснює, що на гормональний фон у першу чергу впливають стреси та переживання, тому важливо навчитися адаптуватися у соціумі.

- Вчитися бути стресостійким. Можна сказати простіше - мислити позитивно. Вміти протистояти різним стресовим ситуаціям, - каже психологиня Інна Лук'янець.

Детальніше у сюжеті.

Читайте такожЗапасаємося вітамінами правильно: поради черкащанам від дієтолога.

Коментарі

Вгору