Черкащанка, у якої відібрали синів, не відвідує дітей та відмовилася проходити реабілітацію

16 квітня 2019, 19:21

Черкащанка, у якої відібрали синів, не відвідує дітей та відмовилася проходити реабілітацію

21-річна черкащанка, у якої місяць тому забрали двох синів, не згодилася на реабілітацію в центрі соціальних служб та не навідує своїх дітей, пише "18000".

Про це повідомила начальниця служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.

– Мама проблемна. Вона  нічого не хоче, нікуди не хоче йти, ні з ким спілкуватися. Ні до нас не з’являлася на запрошення, ні в центр соціальних служб для роботи із психологом та інші спеціалісти. Вона не захотіла підписувати договір про співпрацю, – коментує Світлана Шишлюк. – Ми були на суботнику й бачили її з пляшкою пива та непевною компанією. Тому схоже на те, що мама не спішить забирати своїх дітей.

Зараз менший хлопчик перебуває в обласному Будиноку дитини, старший – в центрі  соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім».

– Менший хлопчик пройшов обстеження. Діти почуваються нормально. Мама до однорічного хлопчика напевно лише один раз навідалася, коли він був ще в лікарні. До 4-річного ще спочатку теж була кілька разів у реабілітаційному центрі. Більше не ходить, – розповідає Світлана Шишлюк.

Черкащанка, у якої відібрали синів, не відвідує дітей та відмовилася проходити реабілітацію

Служба у справах дітей планує здійснити ще один візит до черкащанки додому. Якщо жінка впустить, спробують вкотре налагодити діалог із нею та попрацювати над реабілітацією.

– Поки ситуація не оптимістична, – додає начальниця служби.

Нагадаємо, що раніше хлопчика 4-років, який загубився, знайшли у Черкасах патрульні. Після встановлення його місця проживання правоохоронці були вражені умовами життя хлопчика та його 1-річного брата, які перебували удома без нагляду.

Після повернення додому матері з’ясувалося, що дітей виховує вдвох з чоловіком. Говорить, що грошей на приведення квартири до ладу та придбання речей дітям немає.

Читайте такожНа Черкащині у подружжя забрали дітей, які жебракували, поки батьки пиячили.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору