Черкащанка стала переможницею всеукраїнської акції від Укрпошти та виграла телевізор

20 лютого 2023, 15:05

Сьогодні, 20 лютого, Черкаська дирекція Укрпошти вручила головний приз переможниці всеукраїнської акції "Я люблю передплату!".

Суперпередплатником та власником телевізора обрали Олену Фещенко з Черкас. Вона передплатила понад 11 видань на суму понад 5 тисяч гривень.

Олена Фещенко говорить, що постійно передплачувала пресу, ще з дитинства. Зараз на місяць вона отримує більше 10 друкованих видань.

- Я постійно передплачую якісь видання, скільки себе пам'ятаю, ще як в школу ходила. Починала я з "Малятка". Тоді батьки ще, звичайно, передплачували, а коли я стала дорослою почала сама, - каже пані Олена.

Читає Олена Василівна видання різних спрямувань: від культури до політики.

- Я все життя беру участь у громадсько-політичному житті. Я очільниця черкаського обласного об'єднання "Просвіти", вчитель, кандидат педагогічних наук, "Заслужений працівник освіти", оскільки я вже звикла до цього, то постійно хочу бути в курсі подій, - розповідає Олена Фещенко.

Розіграш подарунків від Укрпошти проводився за допомогою сервісу "Random" серед усіх передплатників, які виконали умови акції та оформили передплату у поштових відділеннях або скористалися сервісом Укрпошти "онлайн передплата". Переможці з різних областей України отримають такі подарунки: 22 електрочайники, мультиварку, 3 електричні конвектори, блендер, 5 павербанків та 3 праски.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Дмитро :

А чё телек такий галімий(
Невже не можна було працівнику культури задарити нормальний хоча б Самсунг або Соні!!!

Вгору